Yeni Ürünlerimiz

09/11/2020

Yeni Ürünlerimiz

yeni-urunlerimiz-01
2021-uclu-yeni-urunler

“Sağlıklı Yarınlara” vizyonuyla, toplum sağlığı için çalışan ve üreten Berko İlaç, Türk tıbbına hizmet etmeye devam ediyor. Berko İlaç’ın yeni ürünleri İbu-Baby Supozituvar, Aseket-Tiyo 25 mg/4 mg film kaplı tablet ve Aseket-Tiyo 25 mg/8 mg film kaplı tablet T.C. Sağlık Bakanlığı onaylı ve geri ödeme kapsamında sağlık sektörünün hizmetine sunulmuştur.

yeni-urunler-3lu

Otuz beş yılı aşkın süredir “Sağlıklı Yarınlara” vizyonuyla, toplum sağlığı için çalışan ve üreten Berko İlaç, Türk tıbbına hizmet etmeye devam ediyor. Berko İlaç’ın yeni ürünleri LAXAMOT 667 mg/ml şurup, PENSİVİR %1 krem ve MİKONİD 750 mg/200 mg/100 mg vajinal ovül sağlık sektörünün hizmetine sunuldu.

capciderm

Berko İlaç’ın yeni ürünü CAPCIDERM KREM %0.075 Türk tıbbının hizmetine sunulmuştur.

ketober_gargara

Otuz beş yılı aşkın süredir “Sağlıklı Yarınlara” vizyonuyla, toplum sağlığı için çalışan ve üreten Berko İlaç, Türk tıbbına hizmet etmeye devam ediyor. Berko İlaç’ın yeni ürünü KETOBER %1.6 GARGARA, sağlık sektörünün hizmetine sunulmuştur.

FF303384-14F4-4AD5-B754-EE98187FD5B1

Nazetin Burun Spreyi, Çözelti 0.14 mg / püskürtme Berko İlaç tarafından Türk tıbbının hizmetine sunulmuştur. Nazetin Burun Spreyi Sağlık Bakanlığı onaylı olup, geri ödeme listesinde yer almaktadır.

Butefin Krem

10 Ocak itibariyle yeni bir topikal antifungal molekül olan Butefin % 1 Krem Berko İlaç tarafından Türk tıbbının hizmetine sunulmuştur. Butefin Krem Sağlık Bakanlığı onaylı olup, geri ödeme listesinde yer almaktadır.

dermiton-losyon

25 Nisan itibariyle krotomiton etken maddesini içeren Dermiton losyon Berko İlaç tarafından Türk tıbbının hizmetine sunulmuştur. Dermiton losyon Sağlık Bakanlığı onaylıdır. Dermiton losyon yüksek antipruritik etkinlik göstermekte özellikle yaz aylarında sık görülen böcek ısırıkları, güneş yanıkları, nedeni bilinemeyen alerjilerde kaşıntıyı gidermekte, hoş kokulu losyon formu ve sprey başlığı ile kolay uygulama sağlamaktadır.

Aknefloks Krem

15 Haziran itibariyle nadifloksasin etken maddesini içeren Aknefloks Krem Berko İlaç tarafından Türk tıbbının hizmetine sunulmuştur. Aknefloks Sağlık Bakanlığı onaylı olup, geri ödeme listesinde yer almaktadır. Aknefloks Akne tedavisinde ve geniş yüzeyel deri enfeksiyonlarında yüksek etkinlik gösteren bir tedavi seçeneğidir.

Sağlıklı Yarınlara