Basın Bültenleri

Bültenler

Daha fazla yükle
Aralık 2014

Berko İlaç “İnovatif Ambalaj Ödülü” Aldı

Toplum sağlığına katkıyı amaç edinmiş, hızlı büyüme grafiği ve inovatif ürünleriyle dikkat çeken Berko İlaç, Altın Havan 2014 Ödüllerinde “Yılın İnovatif Ambalaj Ödülü”ne layık görüldü. Bu yıl 5.’si gerçekleşen Altın Havan 2014 ödülleri, yapılan törenle sahiplerini buldu.

Eczacılık sektöründeki firmaları, yöneticileri ve projeleri değerlendirerek, sektörün gelişimine katkısı olan kuruluşları ve yöneticileri ödüllendirmek amacıyla Eczacı Dergisi’nin düzenlediği ve bu yıl 5.’si gerçekleşen Altın Havan 2014 ödülleri, 21 Kasım’da The Park Bosphorus Hotel’de gerçekleşen törenle sahiplerini buldu. Kaşık formu ile “Yılın İnovatif Ambalaj Ödülü”ne layık görülen Berko İlaç’ın ödülünü, Berko İlaç Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Ecz. Berat Beran aldı.

Berko İlaç, piyasada olmayan yenilikçi ürünleri Türk tıbbına kazandırmış inovatif bir firmadır. Aynı zamanda Berko İlaç, yalnızca ürünleriyle değil aksiyonlarıyla ve pazarlama yöntemleriyle de inovatif düşünen bir firmadır. Türkiye’de ve dünyada bir ilk olan kaşık formunu piyasaya sunan Berko İlaç, Türk tıbbına ve eczacılık sektörüne katkı sağlamış ve sağlamaya devam etmektedir.