Basın Bültenleri

Bültenler

Daha fazla yükle
Mart 2019

Berko İlaç’tan Dünya Kadınlar Günü’nde Duyarlı Kutlama

Sosyal sorumluluk alanında yaptığı işlerle adından sıkça söz ettiren ve iç iletişim projelerine çok önem veren Berko İlaç, Dünya Kadınlar Günü’nde kadın çalışanlarına hem eğlenceli vakit geçirme imkânı tanıdı hem de doğaya gösterdiği saygıyı vurguladı. Tüm kadın çalışanlarına “Bez Çanta” hediye eden Berko İlaç, merkez ofiste “Bez Çanta Tasarım Atölyesi” gerçekleştirdi.

Sosyal sorumluluk alanında yaptığı işlerle adından sıkça söz ettiren ve iç iletişim projelerine çok önem veren Berko İlaç, her iki alanı birleştirdiği bir proje gerçekleştirdi. Dünya kadınlar gününde “Bez Çanta Tasarım Atölyesi” düzenleyen Berko İlaç, bu vesileyle hem plastik poşet kullanımının azaltılmasına dikkat çekti hem de dünya kadınlar gününü eğlenceli bir etkinlikle kutladı.

Bez çanta tasarım atölyesinde keyifli vakit geçiren kadın çalışanlar, hem eğlendi hem de doğayla dost bir uygulamada bulunmanın mutluluğunu yaşadı. Tüm kadın çalışanlarına bez çanta hediye ederek “Doğaya Saygılıyız” değerini vurgulayan Berko İlaç, aynı zamanda bez çantalarla birlikte dağıttığı QR kodlarla kadın çalışanlarına seçtikleri bir derneğe bağış yapma imkânı tanıdı.