Basın Bültenleri

Bültenler

Daha fazla yükle
Mayıs 2016

Ecz. Berat Beran, Eczacılarla Buluşmaya Devam Ediyor

Berko İlaç, eczacılık mesleğini ve eczacılık fakültesi öğrencilerini desteklemeye devam ediyor. Berko İlaç Yönetim Kurulu Başkanı Ecz. Berat Beran hem sektörel hem de akademik alanda temaslarda bulunarak meslektaşlarıyla bir araya geldi. Türkiye genelinde çeşitli eczacı odaları ve eczacılık fakültelerinden davet alan Beran, geçtiğimiz 3 ay içinde pek çok ziyarette bulundu.

30 yılı aşkın süredir toplum sağlığına katkıyı amaç edinmiş, hızlı büyüme grafiği ve yenilikçi ürünleriyle dikkat çeken Berko İlaç, eczacılık mesleğini ve eczacılık fakültesi öğrencilerini desteklemeye devam ediyor. Ecz. Berat Beran gerek sektörde gerekse akademik alanda kendi üslubu ile paylaştığı başarı hikayesiyle büyük beğeni topluyor. Konuşmaları sırasında yazmış olduğu roman, hikaye ve şiir kitaplarından da bahseden Berat Beran, edebi kişiliğini ayrıca ortaya koyuyor. Bu sebeple çeşitli eczacılık fakülteleri ve eczacı odalarından sürekli davetler alan Beran, geçtiğimiz 3 ay içinde pek çok ziyarette bulundu.

Ecz. Berat Beran, Eczacı Odaları’nı Ziyaret Ediyor
Berko İlaç Yönetim Kurulu Başkanı Ecz. Berat Beran gelen davetler üzerine Türkiye genelinde eczacı odalarına ziyaret götürdü. Şanlıurfa, Ankara, Adana, Ordu Eczacı Odası Başkanları ve eczacılarıyla bir araya gelen Beran, meslektaşlarıyla ilaç ve eczacılık ile ilgili son gelişmeleri tartışarak, çeşitli tavsiye ve çözüm önerilerinde bulundu.

Eczacının Kariyer Yolu Etkinlikleri Devam Ediyor
Türkiye genelinde çeşitli üniversitelerin eczacılık fakültelerini “Eczacının Kariyer Yolu” projesi aracılığıyla ziyaret eden Berko İlaç, yeni mezun ve mezun olacak eczacılık fakültesi öğrencilerini ilaç sektörüyle tanıştırmaya, öğrencilere sektörde staj ve ardından iş imkânı sağlayarak kariyer yolculuklarına ışık tutmaya devam ediyor. Proje kapsamında Berko İlaç, geçtiğimiz dönem Erzincan Üniversitesi, Bezmialem Vakıf Üniversitesi ve Ege Üniversitesi’ne ziyaret götürdü ve eczacılık fakültesi öğrencileriyle bir araya geldi.

Berko İlaç Yönetim Kurulu Başkanı Ecz. Berat Beran, öğrencilere kariyerlerinde yol gösterici ve ilham verici başarı hikayesini paylaştı. Öğrencilerin yoğun ilgisi ile karşılaşan Ecz. Berat Beran, “Cesur olun” mesajını verdi. Konuşmasında hayatta hiçbir şeyin tesadüfi gerçekleşmediğinin altını çizen Beran, “Hayat karşımıza bazı fırsatlar çıkarır, bu fırsatları görebilmek, fark edebilmek önemlidir.” dedi.

Alfakon 2016’da Öğrenciler İle Bir Araya Geldi
Ecz. Berat Beran, Medipol Üniversitesi Eczacılık Fakültesi’nin düzenlemiş olduğu Alfakon 2016 Eczacılık Kongresi’nde öğrenciler ile bir araya geldi. Etkinlik kapsamında öğrencilerle başarı hikayesini paylaşan Berat Beran’ın “Markalama” üzerine yaptığı konuşması büyük beğeni topladı.