Basın Bültenleri

Bültenler

Daha fazla yükle
Aralık 2015

Medipol Üniversitesi Öğrencilerinden Berko İlaç’a Ziyaret

Medipol Üniversitesi Eczacılık Fakültesi öğrencileri Berko İlaç Genel Merkezi’ni ziyaret etti. Berko İlaç Yönetim Kurulu Başkanı Ecz. Berat Beran’la sohbet eden öğrenciler, Ecz. Beran’la ve Berko İlaç çalışanlarıyla öğle yemeği yedi.

Berko İlaç, eczacılık mesleğini ve eczacılık fakültesi öğrencilerini desteklemek amacıyla sürdürdüğü “Eczacının Kariyer Yolu” projesi kapsamında, 21 Aralık 2015 tarihinde Medipol Üniversitesi Eczacılık Fakültesi’nde kariyer sunumları gerçekleştirdi. Etkinlik sonunda çekilişle belirlenen 3 öğrenciyi Berko İlaç Yönetim Kurulu Başkanı Ecz. Berat Beran, Berko İlaç Genel Merkezi’nde öğle yemeğinde misafir etti. Berko İlaç çalışanlarıyla öğle yemeği yiyen öğrenciler, Ecz. Berat Beran’la sohbet ettiler ve çalışanları ofis ortamında gözlemleme fırsatı yakaladılar. Medipol Üniversitesi Eczacılık Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Şeref Demirayak, Doç. Dr. Barkın Berk ve Öğr. Gör. Ecz. Metin Uyar da ziyaret sırasında öğrencilere eşlik etti.

Berko İlaç, ”Eczacının Kariyer Yolu” projesi kapsamında Medipol Üniversitesi Eczacılık Fakültesi’nde gerçekleştirdiği etkinlikte; Berko İlaç Ürün Müdürü Savaş Duman, Ar-Ge Koordinatörü ve İşletme Müdür Yardımcısı Uzm. Ecz. İnan Şahin, Farmakovijilans Yetkilisi ve Ruhsatlandırma Uzmanı Ecz. Rukiye Gültekin ve Kalite Kontrol Müdürü Erol Taşkan gerçekleştirdikleri sunumlarla öğrencilere departmanlar, iş tanımları ve operasyonel süreçler hakkında bilgi verdi. Berko İlaç İnsan Kaynakları Şefi Zeynep Çalman ise öğrencilere Berko İlaç’tan, Berko İlaç İnsan Kaynakları Stratejileri’nden ve Berko Akademi’den bahsederek, nasıl staj ve iş başvurusu yapabileceklerine dair bilgiler aktardı.